زندگی جالب این دوقلوی همسان ۱۰۳ ساله

زندگی جالب این دوقلوی همسان ۱۰۳ ساله

ندگی جالب این دو خواهر دوقلوی همسان سوژه تمامی رسانه ها شدن.

دو خواهر دوقلوی همسان فلورنس دیویس و گلنیس توماس که بیش از ۱۰۰ سال هرگز از هم جدا نشدند، پیرترین دوقلوهای همسان دنیا هستند.

به گزارش تالاب این دو مادر مادر مادربزرگ می توانند آلبوم عکس هایی از خاطرات ۱۰۳ ساله شان را با هم مروز کنند. آنها در سال۱۹۱۲ در خانواده ای مذهبی به دنیا آمدند ، درست همان سالی که کشتی تایتانیک غرق شد.

 این دوخواهر همچنین در طول دو جنگ جهانی نیز زندگی کردند و شاهد تغییرات وسیعی در پیشرفت تکنولوژی و حمل و نقل بودند. ولی در طول عمر خود هرگز دهکده معدنی ابرتریدور را ترک نکردند. خانواده شان معتقدند آنها پیرترین دوقلوهای همسان دنیا هستند و زندگی آرام و خوب آنها را در این سن تحسین می کنند.

این دوقلوها در ۲۲ نوامبر ۱۹۱۱ در جنوب ولز به دنیا آمدند. داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان.

 دختر گلنیس به نام گوندا استیسی ۶۵ ساله می گوید:”آنها زندگی ساده ای دارند. نه مادرم و نه خاله فلورنس رانندگی بلد نیستند. آنها هرگز به خارج سفر نکردند ولی همیشه با هم خوشبخت و شادند.”

خانم استیسی با یادآوری خاطراتی که از زبان مادرش به نام روزهای خوب قدیم یاد می شود گفت:”پدربزرگم معدنچی بود و دستان هنرمندی داشت. او برای دخترها اسباب بازی درست می کرد و مادرشان لباس برای آنها می دوخت. کل زندگی اجتماعی این خانواده به حول کلیسا و دهکده شان جریان داشت. درآن روزها همه در محل زندگی خودشان می ماندند چرا که سفر به نقاط دیگر بسیار سخت بود.”

فلورنس (راست) و گلنیس در سن هفت سالگی  – داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان

به گزارش تالاب :  در سال ۱۹۳۲ گلنیس اولین نفری بود که خانه را ترک کرد و با یک معدنچی به نام ویلیام اسکریونس ازدواج کرد و وی در ۶۷ سالگی فوت کرد. آنها پس از آنکه متوجه شدند بچه دار نمی شوند، گوندا را به فرزندی پذیرفتند.

گلنیس اکنون مادربزرگ سه نوه، نه نتیجه و یک نبیره است. او همچنین در سال ۱۹۷۲ در سن ۶۰ سالگی دوباره ازدواج کرد.

گلنیس(چپ) و فلورنس در ۲۱ سالگی –  داستان جالب زندگی مسن ترین خواهران دوقلوی همسان

 فلورنس دوسال دیگر در خانه پدری باقی ماند تا آنکه با مردی به نام جان دیویس ازدواج کرد و وی در سن ۴۸ سالگی فوت کرد. فلورانس صاحب سه فرزند، نه نتیجه و ۱۲ نبیره است و هرگز دوباره ازدواج نکرد.

گوندا درباره زندگی آنها این طور توضیح می دهد:”مادر و خاله ام همیشه بسیار فعال و مستقل بودند. آنها حتی در دهه ۹۰ سالگی زندگی شان نیز با هم سوار اتوبوس می شده و به خرید می رفتند و عاشق خوش پوشی بوده و اغلب لباس های شبیه به هم خریداری می کردند.”

والدین آنها جان و مارگارت

 آنها هرگز اجازه ندادند رفت و آمد بین بچه های دو خانواده کم شود و به گزارش تالاب اغلب مهمان خانه های یکدیگر هستند و همگی خود را متعلق به یک خانواده واحد می دانند.

این دوقلوها در حال حاضر دچار زوال عقل شده اند و در یک مرکز مراقبت از سالمندان که تنها ۵ دقیقه فاصله تا خانه گوندا است نگهداری می شوند. از لحاظ فیزیکی سالم هستند ولی از لحاظ ذهنی حتی خانواده شان را به یاد ندارند ولی هنوز سراغ همدیگر را می گیرند و ارتباط آنها همیشگی است.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها