اسباب کشی راحتتر به کمک استارتاپ ها

اسباب کشی راحتتر به کمک استارتاپ ها

روز به روز به تعداد استارت آپ هایی که زندگی را برای ما آسانتر می‌کنند، افزوده میشود. برخی با ایده هایی جذاب وارد می‌شوند و در زمان درست می‌توانند سرمایه جذب کرده، و بزرگ و بزرگتر شوند، و برخی به دلیل پیدا نکردن سرمایه گذار، پس از مدتی از گردونه کسب و کارها خارج می‌شوند. نمونه ناموفق این حوزه را می‌توان “می بریم” نام برد که با وجود ایده کارا و جذاب، به دلیل عدم توانایی در جذب سرمایه گذار به اجبار تعطیل شد.

به تازگی استارت آپ “زودپک” شروع کار کرده که با گام های کوچک و با احتیاط و به دور از حاشیه در حال بزرگ شدن است. زودپک خود را اینطور تعریف کرده است : سامانه فروش لوازم بسته بندی

این استارت آپ فروش لوازم بسته بندی مانند کارتن های آماده و جعبه های آماده مناسب برای استفاده در کسب و کار ، اسباب کشی و پست را در دستور ار قرار داده است. همچنین در کنار موارد اصلی لوازم جانبی مورد نیاز بسته بندی مثل نایلون حباب دار ، چسب پهن ، تسمه را نیز به فروش می رساند.

البته در این حوزه چندین مجموعه دیگر هم در حال فعالیت می باشند که همین کار را برای موفقیت زودپک سخت می کند، اما باید منتظر بود و دید که آیا این استارت آپ می تواند سهم بازار بزرگی را به خود اختصاص دهد؟

هدف های کوتاه مدت این مجموعه در فاز اول کسب سهم بازار بزرگی از کارتن پستی و کارتن اسباب کشی است.

ما هم مثل شما منتظر هستیم تا ببینیم که این استارت آپ چه مقدار در رسیدن به هدف خود، توانمند است. و آیا می تواند به تارگتی که برای سهم بازار خود (در بازار کارتن های از پیش آماده) مشخص کرده، برسد. تا به زمان نگارش این مقاله اطلاعی از اهداف میان مدت و بلند مدت این مجموعه منتشر نشده است.

این مقاله آپدیت خواهد شد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها